29 / Березень, 2019
29 березня завершився дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Соціальний захист». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У навчанні взяли участь близько 40 представників органів місцевого самоврядування з різних областей України, які займаються питаннями соціального захисту населення.
В ході практикуму учасники ознайомилися з законодавчою процедурою та правилами проектування нормативно-правових актів, зокрема, актів органів місцевого самоврядування.
Сьогодні учасники відвідали центральний офіс Асоціації міст України, де аналітик АМУ з питань соціального захисту Назар Миколюк та керівник експертної групи Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України Оксана Суліма обговорили з учасниками проблемні питання органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту, зокрема, роботу соціальних служб на місцевому рівні, адміністрування соціальних послуг, фінансове забезпечення соціальної сфери, процедури погодження документів тощо.
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан привітав учасників з успішним завершенням навчання, окресливши діяльність АМУ у сфері соціального захисту населення та закликав представників громад вносити свої пропозиції для відпрацювання кращих механізмів роботи місцевого самоврядування та відстоювання їх інтересів на центральному рівні. Виконавчий директор АМУ відзначив, що думка громад, яка формується на подібних заходах – дуже важлива для відстоювання інтересів місцевого самоврядування.
Насамкінець О.Слобожан подякував учасникам за плідну співпрацю та побажав успіхів у подальшій роботі на благо своїх громад.
Учасники практикуму отримали сертифікати про успішне проходження навчання.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)