Сьогодні, 11 жовтня Кабмін на своєму засідання прийняв декілька нормативних актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення
 
Сьогодні, 4 жовтня, Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув проект Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр № 7000 від 15.09.2017).
 
Окрім зауважень, які озвучили члени Комітету, представник Асоціації міст України Миколюк Назар наголосив на ключових проблемних питаннях у проекті держбюджету, які стосуються місцевого самоврядування:
Сьогодні Асоціація міст України взяла участь у засіданні круглого столу «Розвиток срібної економіки: активне довголіття, зайнятість», присвяченому Міжнародному дню похилого віку, який весь світ святкує 3 жовтня.
Виступили з вітальним словом заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, в. о. Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко та проректор з науково-педагогічної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Валентина Мельник.
27 вересня Кабмін на своєму засідання прийняв декілька нормативних актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.
 
Постановою вносяться деякі зміни щодо нарахування державної допомоги на дітей; щодо взаємодії із казначейством по нарахуванню виплат на дітей.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)