Асоціація міст України розглянула проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо розвитку молодіжних центрів в Україні)», надісланий Міністерством молоді та спорту України на погодження.
Проектом Закону пропонується, зокрема, внести зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», доповнивши його пунктом 33-3 частини першої статті 26 (утворення молодіжних центрів) та статтею 32-1 (повноваження у молодіжній сфері).
 
Другий день Секції Асоціації міст України з питань соціального захисту населення в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) пройшов в контексті ознайомлення з соціальної інфраструктурою Вінниці.
 
5-7 грудня відбувся семінар-практикум «Запровадження моделі інтегрованої системи соціального захисту населення на рівні об’єднаних територіальних громад» для 40 ОТГ зі всієї України.
 
Сьогодні представник Асоціації міст України Миколюк Назар взяв участь в інформаційній сесії Міжнародної організації з міграції для партнерських неурядових організацій із вироблення єдиного підходу до оновленої системи Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)