Соціальне замовлення соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів на сьогодні здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2013 № 324.
 
Зазначеним Порядком передбачено, що для участі в конкурсі юридичні особо та фізичні особи-підприємці подають, у тому числі, довідки територіального органу Державної фіскальної служби про відсутність податкового боргу.
 
Кабінет Міністрів України на своєму засідання прийняв постанову від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Зазначена постанова була розроблена із залученням представників Асоціації міст України. Постановою затверджується:
  • Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю;
Сьогодні Кабмін на своєму засідання прийняв декілька нормативних актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.
 
Постановою збільшено розміри щомісячної виплати грошової компенсації на харчування потерпілих від чорнобильської катастрофи дітей до таких розмірів:
За підсумками робочої наради Прем'єр-міністра України з членами Правління Асоціації міст України, що проходило 21 березня 2017 року, Володимир Гройсман надав доручення міністерствам прискорити вирішення питань, що особливо важливі для місцевого самоврядування (читати).
Кабінет Міністрів на своєму засіданні 19 квітня вніс зміни до пункту 10 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу.
 
Розрахунок орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу врегульовано постановою Кабінету Міністрів від 04 жовтня 1995 року № 786, у якій передбачено визначення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду нерухомого майна, яким користуються державні підприємства, організації та їхні структурні підрозділи.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)