17 липня Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Проект постанови розроблений Мінсоцполітики з метою запровадження інформаційної системи для перевірки відомостей про неотримання державних допомог не за місцем проживання особи.
 
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 11.07.2018 прийняв наступні нормативні акти, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення:
 
1) Постанова КМУ «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» (постанова)
12 липня відбулось розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. На засіданні розглядали, зокрема, питання ефективності системи надання житлових субсидій у регіонах України. За результатами обговорення із Мінсоцполітики Комітет готує рекомендації щодо покращення системи забезпечення громадян пільгами та субсидією.
 
Міністертсво соціальної політики України продовжує надавати роз'яснення щодо застосування нового порядку про призначення субсидії населенню
 
Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?
Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.
Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)