07 / Серпень, 2019
Міністерство молоді та спорту України запрошує представників громадських молодіжних організацій та активну молодь з усіх регіонів України долучитися до команди національного конкурсу “Молодіжна столиця України” та подати заявку на позицію регіонального координатора.
У рамках підготовки заявок від міст для участі в конкурсі та проведення інформаційної кампанії на регіональному й місцевому рівнях буде обрано по 2 представники з усіх областей України.
Основним завданням регіональних координаторів є проведення прес-конференції та інформаційних заходів за участі представників органів місцевого самоврядування, громадських молодіжних організацій та активної молоді міста з метою популяризації конкурсу у регіонах України.
Задля якісного проведення інформаційної кампанії конкурсу регіональні координатори отримають роздаткові інформаційні та візуальні матеріали для проведення презентації.
Реєстраційна форма для майбутніх координаторів конкурсу в областях:https://forms.gle/f1GFXbSDfX1QoDn56
Прийом аплікаційних заявок триватиме до 15 серпня (включно).
Інформацію про відібраних регіональних координаторів буде повідомлено до 18 серпня.
Для усіх регіональних координаторів у кінці серпня буде проведено одноденну інформаційну зустріч у Києві.
 
Нагадаємо, ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Головною метою є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Починаючи з 2018 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді.
Асоціація міст Українипідтримує проведення  і є офіційним Партнером конкурсу.
"Молодіжна столиця України-2019" - місто Кам'янець-Подільський Хмелльницької області 
Переможець конкурсу «Молодіжна столиця України-2018» - місто Львів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)