19 / Лютий, 2018
16 лютого Львів став Молодіжною столицею України. 
Місто-переможець вибирали на публічному засіданні Наглядової ради національного конкурсу “Молодіжна столиця України”.
Усього в конкурсі взяли участь 56 міст України. У фінал вийшли вийшли Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків. Усі десять міст-претендентів на звання Молодіжної столиці України є членами Асоціації міст України. Фіналісти презентували свої міста в Києві.
Переможця визначила конкурсна комісія, яка складалась з представників органів державної влади, громадських організацій, асоціацій місцевого самоврядування. Модерував захід заступник Міністра Молоді та спорту України Олександр Ярема. До складу конкурсної комісії від Асцоіації міст України входив аналітик АМУ Назар Миколюк.
Основними перевагами для Львова, як міста-переможця у конкурсі, стануть: проведення у 2018 році Всеукраїнського молодіжного форуму, промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста, проведення у партнерстві з UReport соціологічного дослідження, присвяченого молоді.
Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Проведення конкурсу підтримала Асоціація міст України. Головною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
Починаючи з 2018-го, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді.
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)