23 / Лютий, 2018
23 лютого завершився дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування, які працюють у сфері земельних ресурсів та комунального майна. Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У навчанні взяли участь понад тридцять представників громад-членів Асоціації міст України з різних регіонів.
В ході практикуму представники органів місцевого самоврядування ознайомилися з принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та вимогами законодавчої техніки, основами нормотворчості місцевого самоврядування.
Сьогодні учасники ознайомилися з роботою Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради КМДА.
Практикум завершився засіданням у Виконавчій дирекції АМУ. Директор Проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк привітав учасників практикуму та, відзначивши, що на участь у ньому був великий конкурс, сказав: «Ми намагаємося працювати для вас, підвищувати ваш фаховий рівень. Для нас дуже важливо, щоб люди на місцях володіли знаннями та навичками у сфері законотворчості, і допомагали нам відстоювати інтереси місцевого самоврядування в центральних органах влади».
Учасники практикуму отримали сертифікати про успішне проходження навчання.
   
  
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)