10 березня Уряд на своєму засіданні прийняв постанову «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту». Постанова передбачає визначення порядку створення та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту для захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій в мирний час та в особливий період, використання його для господарських, культурних та побутових потреб у мирний час,  ведення обліку захисних споруд цивільного захисту. Постанова враховує зауваження та пропозиції Асоціації, зокрема, щодо:

1 лютого Уряд схвалив проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо порядку оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру»

27 грудня 2016 року набрав чинності новий Порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 № 489

Наказом, зокрема, визначено нові коефіціенти, які характеризують функціональне використання земельної ділянки (Кф). Застосування таких коефіцієнтів  приведено у відповідність до класифікатора цільового використання земель.

 

Сьогодні 21 грудня 2016 року проголосовано зміни до Податкового кодексу, що врегульовують питання мінімальної орендної плати, які відстоювалися протягом останніх двох років Асоціацією міст, а саме Законом про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) (№5368), внесено такі зміни до статті 288:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)