22 / Лютий, 2018
22 лютого у Верховній Раді розпочав роботу дводенний практикум із галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування, які працюють у сфері земельних ресурсів та комунального майна.
Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У навчанні беруть участь понад тридцять  представників громад-членів Асоціації міст України з різних регіонів. Захід відкрили та звернулися з вступним словом до учасників  Олександр Мартиненко, заступник Керівника Апарату Верховної Ради України, та Людмила Даменцова, експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування АМУ.
 
Програмою практикуму передбачено виступи представників Інституту законодавства Верховної Ради України, Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Держгеокадастру, Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України.
Представники органів місцевого самоврядування у ході практикуму знайомляться з принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та вимогами законодавчої техніки, основами нормотворчості місцевого самоврядування. Фахові консультації з цих питань надали працівники Головних юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства парламенту.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)