20 / Лютий, 2019

Асоціація міст України продовжує інформувати про програму навчання для управлінців медичної галузі Leaders for Health-2 в рамках проекту Світового Банку «Підтримка реформ і ефективного врядування у сфері охорони здоров’я», що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку співробітництва. Навчання розпочнеться в квітні цього року і проходитиме у Києві та Львові. Участь у ньому можуть взяти 90 людей. 
Мета навчальної програми – сформувати коло управлінців у сфері охорони здоров'я, які добре усвідомлюють основні складові реформи охорони здоров'я, будуть наділені необхідними компетенціями, та націлені на лідерство у процесі реформування безпосередньо в закладах охорони здоров’я та на рівні регіонів. Основний принцип навчання - це більше практики та взаємодії з учасниками, спілкування, брейн-шторми та пошук рішень. Курс дає додаткову можливість підвищення кваліфікації до- та післядипломного навчання, яке проводять кафедри управління охороною здоров’я в медичних ВУЗах.
Учасники отримають консультації та відповіді на нагальні запитання у міжнародних та національних експертів. Участь у навчальній програмі можуть взяти директор, головний лікар (заступник) закладу охорони здоров’я державної або комунальної форм власності, керівник (заступник) Департаменту (управління) охорони здоров'я обласної державної адміністрації чи міської ради. Для участі буде сформовано 3 групи по 30 учасників з усіх регіонів України (по 10 учасників з Львівської та Полтавської областей та по 10 учасників інших областей).
 
Кінцевий термін подачі заявок на участь у першій групі – до 3 березня 2019 року. Результати відбору будуть оголошені після 18 березня 2019 року.
Програма складається з 5 модулів тривалістю по 3 дні, які присвячені темам:
 
  • «Глобальні системи охорони здоров'я; досвід інших країн; система охорони здоров'я України: принципи трансформації та план дій; правові аспекти реформи системи охорони здоров'я»;
  • «Управління змінами, стратегічне планування та фінансування в сфері охороні здоров'я»;
  • «Проектний менеджмент, людські ресурси та фінансування»;
  • «Лідерство та соціальна відповідальність; - управління репутацією та комунікації медичного закладу».
Участь у програмі є безкоштовною. Витрати на проїзд та проживання учасників частково сплачують організатори відповідно до бюджету програми. Для у часті потрібно заповнити анкету на сайті за посиланням.
 

Нагадаємо, програма стартувала у січні.

Аналітичний центр АМУ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)