Австралія не платитиме допомогу батькам тих дітей, яким не зробили щеплення.

Допомога на дитину становить близько 10 тисяч доларів.

На догляд за дитиною місцевий уряд виділяє до 10 тисяч доларів. Ці гроші втратили батьки більш як 140 тисяч дітей віком до п'яти років, які проігнорували заклики до вакцинації. У деяких регіонах кількість малюків, які лишилися без вакцин, сягнула більше 20%.

В уряді кажуть, права відмовитися від щеплення дітей ніхто не скасовував. Але обіцяють продовжувати жорстку політику щодо цього питання.

За матеріалами сайту tsn.ua.

На засіданні Комітету з питань охорони здоров’я, що відбулося  22 лютого 2017 року, народні депутати України – члени Комітету створили робочу групу для підготовки та проведення 22 березня 2017 року парламентських слухань на тему: «Медична  освіта в Україні: погляд у майбутнє».

16 лютого 2017 року відбулося засідання "круглого столу" в Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров'я обговорили питання оплати праці медичних працівників.

Transparency International Україна презентувала секторальний звіт, присвячений закупівлям через ProZorro в медичній сфері. Результати дослідження представив виконавчий директор ТІ Україна Ярослав Юрчишин. Участь у презентації взяла в. о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун. Також віце-президент Київської школи економіки Наталія Шаповал і директор з політики та адвокації Мережі ЛЖВ Сергій Дмитрієв.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ «МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ В PROZORRO: ЕКСПРЕС-ОБСТЕЖЕННЯ»

Загальний огляд

Відповідну постанову ухвалено на засіданні Уряду 8 лютого 2017 року. Постанова передбачає скорочення переліку документів, які додають до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров’я. Ухвалення змін дозволить зменшити витрати закладів охорони здоров’я на підготовку документів, а також заощадити час на проведення експертизи.

Після набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до Порядку акредитації закладу охорони здоров’я» до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров’я не потрібно буде подавати такі документи:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)