11 / Грудень, 2018
Сьогодні у Києві відбувся Форум «Громада, дружня до дітей та молоді: відзначення громад-кандидатів».
Асоціацію міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. У форумі взяли участь заступник Голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лора Білл, заступник представника ФН ООН в Україні Павло Замостьян, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна, голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов.
 
Нагадаємо, Голова АМУ Віталій Кличко та Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джама Гулейд 24 вересня у Тернополі під час Дня Діалогу  підписали Меморандум про наміри та взаємодію між АМУ та ЮНІСЕФ щодо співробітництва у сфері захисту прав дітей, надання соціальних послуг та впровадження децентралізаційної реформи (читати більше).
Голова Асоціації міст України, Київський міський голова італій Кличко виступив на Міжнародному форумі муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді, який проходив 1 червня у Києві (читати більше).
29 березня відбулося урочисте підписання меморандуму «Громада, дружня до дітей та молоді» між Кабінетом Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Фондом ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА), Асоціацією міст України, низкою громадських організацій. Метою його підписання стало відновлення ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», яка діяла в окремих областях України з 2006 року. 
Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» передбачає захист 5 базових прав дитини, включаючи право на освіту та охорону здоров’я. Громади, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді, отримуватимуть спеціальний статус, який дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, в соціальні проекти. Ініціатива працює з 1996 року і до неї залучені муніципалітети понад 30 країн світу на всіх континентах.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)