07 / Листопад, 2018

6 листопада 2018 року Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у відкритті XIV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування ЖКГ», організованого  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за підтримки Асоціації міст України та Київської міської державної адміністрації.
Учасників секції привітали заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, директор сектору енергоефективності Deutsche Gesellschaft fűr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Джордж Крістодореску та директор Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», GIZ Грегор Брьомлінг.
У рамках заходу проведено секцію "Енергоефективність у медичних закладах". Від Асоціації міст України взяли участь експерт Людмила Даменцова та аналітик Світлана Осташко.
На секції було представлено цілі, завдання та результати проекту ""Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях" та доведено до відома присутніх особливості впровадження заходів з енергоефективності в лікарнях з прикладами досвіду в закладах охорони здоров’я  міст Чернігова та Суми. Також було презентовано досвід реалізації демонстраційних проектів в рамках ініціативи ЄС "Угода мерів" з практичними прикладами модернізації будівель лікарень. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з практичними рекомендаціями щодо запровадження енергоефективного проекту крок за кроком, зробити висновки щодо можливості зменшення енергоспоживання та заощадження бюджетних коштів.
Аналітичний центр АМУ

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)