15 / Лютий, 2021
11 лютого відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства під головуванням Міністра соціальної політики України Марини Лазебної за участі інших міністрів, народних депутатів України, представників Асоціації міст України, громадських організацій, експертів (читати більше про засідання Міжвідомчої комісії).
За результатами засідання Мінсоцполітики підготувало проєкт протокольного рішення засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства.
Враховуючи невтішну ситуацію в Україні з державною підтримкою територіальних громад у сфері соціального забезпечення та захисту прав дітей, Асоціація міст України запропонувала доповнити проєкт протокольного рішення такими рекомендаціями Міністерству соціальної політики України:
1. Ініціювати перед Кабінетом Міністрів України прийняття протокольного рішення щодо доручення Мінфіну разом з Мінсоцполітики підготувати та подати в установленому порядку Уряду проєкт акта про:
- виділення у Державному бюджеті України на 2021 та наступні роки коштів на забезпечення діяльності фахівців із соціальної роботи та на підтримку діяльності служб у справах дітей в територіальних громадах;
- збільшення суми коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2021 рік на реалізацію пілотного проєкту «Розвиток соціальних послуг».
2. Розробити та подати Кабінету Міністрів України проєкт Закону України щодо збільшення частки зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів територіальних громад, які долучились до ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)