19 / Жовтень, 2021
Розпочалося голосування  за успішні проєкти країн-учасниць міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Кожна країна могла номінувати одне зобов’язання на найвищу нагороду Партнерства – премію Open Government Awards. Номінації премії розподілені на 2 рівня: національний – OGP Impact Awards та місцевий – OGP Local Innovation Awards. Україну представляють одразу два міста - Вінниця та Хмельницький, а також проєкт "Prozorro.Продажі".  
Khmelnytskyi, Ukraine | Community Economic Development - заявка презентує бачення міста і передбачає розробку та впровадження Плану дій «Зелене місто», а також створення інтерактивного простору для школярів, студентів та дорослих “Центр Гуфі” для інформування про систему поводження з відходами та вплив сміття на навколишнє середовище (дізнатися більше).
Vinnytsia, Ukraine | Liason Offices for Citizen Participation - заявка про створення мережі для розвитку участі громадськості в населених пунктах, які ввійли до Вінницької територіальної громади. Головна мета - підвищення громадської активності мешканців та допомога у створенні та розвитку організацій громадянського суспільства (дізнатися більше).
Нагадаємо, що у вересні цього року відбувалося голосування для номінування від України. Переможцем стала система Prozorro.Продажі. Саме під час виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках вдалося повністю змінити законодавство і впровадити нові цифрові інструменти продажу та оренди державного і комунального майна. Ознайомитися з Ukraine. Transparent Sale of Public Assets.
Підтримати номінантів від України просто:
обрати переможців місцевого рівня перейти 
обрати переможців на національному рівні перейти 
у розділі регіон оберіть "Європа"
оберіть  номінанта, зазначте у спеціальному рядку свою електронну адресу та проголосуйте (натисніть «vote»).
УВАГА! Голосування триватиме до 22 жовтня 2021 року.
Переможців буде відзначено на Глобальному саміті Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у грудні 2021 року.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)