29 / Червень, 2021
 
25 червня Асоціація міст України  спільно з Швейцарсько-українською Програмою EGAP провели онлайн семінар "Використання е-консультацій для підвищення довіри членів громади".
Модерувала захід експертка з правових питань Інна Скляр, спікерками виступили  представниці  програми EGAP Софія Сакалош та Дар'я Сидоренко. 
Загалом до семінару долучилися 432 учасники з усіх областей України, що свідчить про актуальність питання електронних сервісів для громад. 
Під час заходу обговорювалися такі питання:
  • Як можна використовувати чат-бот для органів місцевого самоврядування?
  • Як підключитися та почати роботу з електронними консультаціями?
  • Як проводити консультації за допомогою платформи Е-демократії?
  • Як проводити інформаційну кампанію для залучення громади до Е-консультацій?
  • Як уникнути типових помилок при роботі з електронними консультаціями?
На семінарі  було представлено презентації:

АМУ  реалізує проєкт «Civic tech – інструмент якісної взаємодії» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке  громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що  виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.  
У рамках проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії»  розробляються та адвокуються місцеві нормативні акти із впровадження інструментів civic tech (Відкрите містоЕлектронні консультаціїМісцеві петиціїГромадський бюджет"СВОЇ чатбот твого міста").  
Національну платформу е-демократії E-DEM створено в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа.
                  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)