12 / Січень, 2022
19 січня проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» проводить онлайн-тренінг для комунікаційників громад «Як зацікавити журналістів та лідерів думок».
Мета, очікуваний результат: надати учасницям та учасникам тренінгу знання та навички залучати лідерів думок та журналістів до інформування про послуги у громаді. Посилення залучення громадами лідерів думок та ЗМІ для інформування мешканців про послуги. 
Учасники та учасниці тренінгу дізнаються:
  • як визначити лідерів думок у громаді;
  • як налагодити взаємодію з лідерами думок та журналістами;
  • як інформувати по послуги через лідерів думок та медіа;
  • як залучати соціальний капітал ЗМІ та лідерів громадської думки.
Хто може брати участь: спеціалісти з інформування, які працюють в органах місцевого самоврядування та ЦНАП, інші особи, які відповідають за комунікації у громадах, та фахівці, які виконують суміжні функції.
Для участі у тренінгу необхідно попередньо зареєструватися. Реєстрація триває до 17 січня 2022 року (може завершитися раніше у разі набору максимальної кількості учасників).
Дата та час проведення тренінгу:
19 січня 2022 року, з 11:00 до 13:00 (з перервою).
Формат проведення тренінгу: тренінг проводиться онлайн на платформі Zoom. Для участі кожному учаснику необхідно мати персональний акаунт та забезпечити якісний зв'язок (пристрій з підтримкою відео (вебкамера чи камера смартфона), аудіо (колонки чи навушники). Навчання проходить у робочий час. Важливо, щоб учасники були готові та мали погодження керівництва на участь у ньому.
За більш детальною інформацією звертайтеся на електронну адресу: training@prosto.in.ua

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Асоціацією міст України та шведсько-українським проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Сторони домовилися співпрацювати з метою покращення якості публічних (в тому числі адміністративних) послуг, що надаються жителям територіальних громад, та загальної підтримки впровадження децентралізаційної реформи, а також спільно сприяти навчанню лідерів місцевого самоврядування та працівників ЦНАП щодо надання публічних послуг населенню та взаємодії з громадськістю.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)