06 / Грудень, 2021
6 грудня в центральному офісі АМУ відбулася церемонія підписання Меморандуму про співробітництво між Асоціацією міст України та шведсько-українським проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Документ підписали Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та керівник команди PROSTO в Україні Ольга Глазунова. Сторони домовилися співпрацювати з метою покращення якості публічних (в тому числі адміністративних) послуг, що надаються жителям територіальних громад, та загальної підтримки впровадження децентралізаційної реформи.
Відповідно до Меморандуму, АМУ та проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» спільно: 
  • долучатимуться до обговорення проектів рішень та державної політики, що стосується надання публічних послуг для населення;
  • формуватимуть платформи для консультацій з органами місцевого самоврядування для збору практичних проблем та пропозицій щодо надання публічних послуг;
  • популяризуватимуть успішні практики надання органами місцевого самоврядування публічних послуг населенню;
  • сприятимуть навчанню лідерів місцевого самоврядування та працівників ЦНАП щодо надання публічних послуг населенню та взаємодії з громадськістю.
 
Олександр Слобожан наголосив, що незважаючи на виклики, які стоять перед місцевим самоврядуванням, незмінним пріоритетом залишається якість надання послуг. «Мета реформи місцевого самоврядування – забезпечення громадян якісними, доступними послугами, незалежно від того, де вони проживають, у великому місті чи найменшій громаді», – підкреслив він.
«Я рада, що напередодні Дня місцевого самоврядування ми закріпили наше роками перевірене партнерство з Асоціацією міст України меморандумом. Вітаю вас із наближенням свята і бажаю розвитку та процвітання, адже успішні громади, це – успішна Україна, і саме для цього ми з вами і працюємо», – зазначила Ольга Глазунова, керівник проекту PROSTO в Україні.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)