13 / Серпень, 2020

Відкрите врядування є важливим елементом партисипативного, інклюзивного та відкритого процесу прийняття рішень на всіх рівнях влади. Реформа децентралізації та реформа місцевого самоврядування в Україні є гарною можливістю впроваджувати принципи відкритого врядування на місцевому рівні та залучати органи місцевого самоврядування до виконання зобов’язань в рамках програми «Партнерства «Відкритий Уряд»та Національного Плану Дій.

Більше інформації про ініціативу відкритого врядування та зобов’язання України в рамках цієї ініціативи можна знайти на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням, а також на сайті Партнерства Відкритого Урядування (OGP).
Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», проводять опитування щодо відкритого врядування. Мета - сприяння більш активному залученню українських органів місцевої та регіональної влади в процес розробки та впровадження Національної стратегії «Партнерство «Відкритий Уряд» та нового Плану Дій Партнерства.
Заповнити анкету можна, перейшовши за посиланням (перейти). У зв’язку із зверненням представників органів місцевого самоврядування строки заповнення опитувальника продовжено до 19 серпня.
Також можна заповнити паперову форму.
Контактна особа: експерт АМУ з правових питань Інна Скляр,
тел. 0937721753, e-mail i.sklyar@auc.org.ua
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)