Ярмарок ідей

Подавайте ідеї, проекти, пропозиції для розвитку Ваших міст

 

Створення кластеру «Зелена Корпорація»

Модернізація будівель з побудовою промислових, технологічних: теплиць, парників, оранжерей на дахах технічних та жилих споруд

Безпека руху біля шкіл та в громадських містах

Розташування "Дорожніх пішохідних світлодіодних знаків з додатковим освітленням в містах переходу громодян.

Проект створення молодіжного Хабу у районі

Такий підхід та напрямок роботи допоможе активізувати молодіжний рух у громаді, популяризувати здоровий спосіб життя, ствердити моральні принципи та закладе для себе важливо-життєві пріоритети молодого покоління.

Скорочення споживання газу на 50% в водогрійних комунальних котелень

Реконструкція існуючих газових водогрійних котелень в мінігазовую автономну ТЕЦ з ККД водогрійної котельні до 185%. Газ застосовується - метан, биометан, пропан-бутан.

Геопортал містобудівного кадастру

еопортал містобудівного кадастру – картографічний інтернет-ресурс, який виступає єдиною точкою доступу до великої кількості інформаційних джерел даних з системою інструментів перегляду та пошуку географічної інформації.

Інтерактивна карта управління комунальним майном

Інтерактивна карта управління комунальним майном – це автоматизована картографічна система збору, обліку, накопичення, оброблення та відображення інформації про комунальне майно міської чи сільської громади.

Геоіннформаційна система автомобільних доріг

Геоінформаційна система автомобільних доріг призначена для обліку та паспортизації, управління експлуатацією та супроводу всього життєвого циклу автомобільних доріг.

Інтерактивна карта територіальної громади

Інтерактивна карта територіальної громади – це інноваційна розробка спеціалістів у галузі картографії, головне завдання якої – забезпечення цілеспрямованого та комфортного управління земельними ресурсами.

Інтерактивна туристична карта

Інтерактивна туристична карта – це картографічний веб-продукт, призначений для збереження, накопичення та відображення інформації про туристичні об’єкти і маршрути, туристичну інфраструктуру.

Інтерактивна навчальна карта

Інтерактивна навчальна карта – електронний картографічний ресурс нового покоління, який поєднує у собі властивості електронного підручника та картографічного посібника для вивчення і вдосконалення знань з шкільних предметів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

Если вам так интересно то посетите рубрику с похожим видео . Купить земельный участок Пятницкое шоссе можно у нас.