Скорочення споживання газу на 50% в водогрійних комунальних котелень

 

Мета проекту - зниження споживання природного газу на водогрійних комунальних котелень на 50% в опалювальний сезон, отримання власної електрогенерації, отримання холоду для охолодження приміщень в літній час, отримання автономної точки зарядки електромобілів.

Отриманий мною патент на корисну модель дозволяє скоротити споживання природного газу на 50% за рахунок установки в існуючій котельні додаткового обладнання - газопоршневу електростанцію певної потужності, пластинчастого теплообмінники, додаткові насоси, тепловий насос певної потужності, систему управління додатковим обладнанням. При цьому важливо те, що обладнання існуючої котельні не викидається, воно використовується як обладнання допоміжне і запасне на період ремонту.

Окупність інвестицій не більше 3-4 років в залежності від потужності котельні. Якщо газ подорожчає, окупність скоротитися.

Товарний продукт який може давати нова котельня:

- тепло на опалення.

- електроенергію для зарядки електромобілів, освітлення вулиць, роботи міських електроприладів, насосної станції, виробничих підприємств та інших споживачів (чим більше буде можливості заряджати електромобіль, тим дешевше буде вартість опалення або гарячого водопостачання, або холодної води для охолодження приміщень влітку).

- гаряче водопостачання (вартість в літній період буде дешевше від існуючого тарифу в 3 рази).

- холодна вода з температурою до 10 С для охолодження приміщень (вартість охолодження буде дешевше в 2 рази ніж від домашнього кондиціонера).

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ ОДНЕ ВАЖЛИВЕ ПРАВИЛО - ЧИМ БІЛЬШЕ БУДЕ ПРОДАВАТИСЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПО ПРОМИСЛОВОМУ ТАРИФОМ боку споживачів ПО 3,5 ГРН З ПДВ, ТИМ ДЕШЕВШЕ БУДЕ ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ АБО ОХЛАЖДЕНИЯ

Додатково ця котельня дозволяє отримувати тепло від працюючої міської біогазової станції, сировиною якої буде біорозкладні відходи від міського сміття - або з сортувальної лінії, або впровадження роздільного збору сміття. За попередніми розрахунками зібрані харчові відходи після установки Біогазові установки Сухий Ферментації будуть приносити додатковий дохід до міського буджет від 1000 до 2000 грн ЗА 1 ТОННУ ХАРЧОВИХ ВІДХОДІВ, МІСЬКИХ ЛИСТЯ, І ДРУГИЙ здатні біологічно руйнуватися МАСИ, в залежності від пори року. Взимку більше, влітку менше. Установка устаткування сухої ферментації дозволяє для міста вирішити проблемму з листям, утилізувати дурнопахнущіе харчові відходи, отримати гарну органічне добриво, і найголовніше - ОТРИМАТИ БІОГАЗ - Біометан.

Галузь: 
Тематика: 
Енергозбереження
Регіон: 
Київська область
Місто: 
Бровары
Игорь Круликовский
Київська область м. Бровари +380504015587 +380675737030

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)