03 / Листопад, 2017
Сьогодні в Українському кризовому медіа-центрі відбулась прес-конференція з нагоди презентації національного конкурсу «Молодіжна столиця України».
У заході взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан,народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, голова Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук та голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов.

 

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.
У своєму виступі Олександр Слобожан пояснив, що переможець конкурсу «Молодіжна столиця України» матиме ряд переваг. По-перше, в молодіжній столиці буде проведено всеукраїнський молодіжний форум, результатом чого має стати залучення нових інвестицій у громаду. По-друге, відбуватиметься промоція міста не лише в Україні, але й за кордоном. По-третє, місто-переможець налагодить співпрацю з містами-молодіжними столицями Європи. «Ми зараз стикаємось з проблемою кадрів, а конкурс надасть можливість посилити кадровий потенціал місцевого самоврядування» - наголосив Олександр Слобожан.
Асоціація міст України розіслала містам-членам АМУ листи щодо участі у конкурсі. Відзначимо, що до складу Асоціації входить близько 700 громад, в тому числі більше 40% усіх ОТГ.
 
Нагадаємо, що з 1 листопада в Україні стартував національний конкурс «Молодіжна столиця України» – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Асоціація міст України входить до Наглядової Ради конкурсу, завданням якої є, у тому числі, визначення міста-переможця.
 
Проведення конкурсу передбачає таку процедуру:
  • прийом заявок від міст України – до 15 грудня 2017 року включно;
  • розгляд заявок Наглядовою радою конкурсу – січень 2018 року;
  • оголошення результатів, нагородження міста-переможця конкурсу та надання йому статусу "Молодіжна столиця України – 2018" – лютий 2018 року.
Заявки від міст приймаються до 15 грудня 2017 року включно в письмовому та електронному вигляді:
  • у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна,42, м. Київ);
  • в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf) на е-мейл: info@youthcapital.org.ua.
Завантажити документи щодо конкурсу :
Контакти щодо конкурсу:
Марія Карчевич (Міністерство молоді та спорту України), тел.: (044) 284 30 26;
Марина Хромих (Український інститут міжнародної політики), тел.: (063) 334 94 16
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)