20 / Травень, 2019

17 травня 2019 року у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пройшла  Всеукраїнська  фахова майстерня для представників обласних та районних рад України на тему: «Відповіді на болючі питання у сфері реформування АТУ та медицини».

Аналітик АМУ привітала учасників засідання сесії "Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування".  Аналітик звернула увагу присутніх, що захід проводиться  в рамках ПРОЕКТУ «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України” у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.  Повідомила присутнім про основні дії АМУ у напрямку підтримки міст-членів Асоціації стосовно трансформації охорони здоров’я, зокрема про проведене у березні опитування органів місцевого самоврядування щодо рівня забезпеченості медичною субвенцією та відповідне звернення до Прем’єр-Міністра. Також аналітик звернула увагу  учасників фахової майстерні про основні проблеми, з якими стикаються міста-члени АМУ, та звертаються до Асоціації. Також вона наголосила, що АМУ завжди зі свого боку бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування, реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу своїм членам, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв‘язки між містами.

Аналітик повідомила про Муніципальний ФОРУМ, який проводитиметься Асоціацією міст України у другій половині  червня 2019 року, та можливість надіслати проблемні питання в охороні здоров’я, з якими вони стикаються. Також побажала учасникам Фахової масйтерні ніколи не зупинятися перед труднощами, а вирішувати їх спільними зусиллями.

Аналітичний центр АМУ

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)