18 / Липень, 2019
17 липня відбулося перше засідання Наглядової ради національного конкурсу «Молодіжна столиця України-2019». До складу Ради увійшли представники органів державної влади, асоціацій органів місцевого самоврядування, міжнародних програм та проектів, громадських організацій, засобів масової інформації. Від Асоціації міст України до Наглядової ради входить аналітик АМУ з питань соціального захисту Миколюк Назар (склад Наглядової ради).
Під час засідання було затверджено критерії конкурсного відбору, форму заявки для участі в конкурсі «Молодіжна столиця України-2019» та часові рамки його проведення цього року. Заплановано, що про офіційний старт конкурсу та початок прийому заявок від міст буде оголошено 14 вересня під час Всеукраїнського форуму «Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці» в Кам’янці-Подільському.
Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема підкреслив, що конкурс «Молодіжна столиця України-2019», в першу чергу, стосується розвитку українських громад та молоді, яка проживає в цих громадах і яка сьогодні реально впливає на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі. Крім того, він відзначив, що цей конкурс є хорошою платформою для діалогу міської влади та молодих людей про те яке майбутнє чекає міста та які можливості можна створювати для молоді.
 
«Молодіжна столиця України» – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях (Положення про конкурс). Асоціація міст України є офіційним Партнером в організації та проведенні Конкурсу.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)