30 / Червень, 2020
28 червня у Києві в рамках відзначення Дня молоді в Україні відбулося офіційне відкриття державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр». Серед основних напрямків діяльності центру - розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток компетентностей та спроможності молоді, національно-патріотичне виховання.
У відкритті взяли участь Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, заступник Міністра молоді та спорту України Марина Потапенко, народні депутати України Василь Мокан, Жан Беленюк, Олександр Санченко. Асоціацію міст України на заході представляв аналітик з питань соціального захисту Назар Миколюк.
Під час заходу в режимі онлайн марафону «Молодь на зв’язку» відбулася презентація проєкту «Молодіжна політика України: аналітика, політика, практика». Також молодь провела онлайн-презентацію успішного досвіду та кращих регіональних і місцевих практик молодіжної роботи. До вітання у форматі онлайн з нагоди відкриття Всеукраїнського молодіжного центру долучилася пані Антьє Ротемунд, керівниця молодіжного департаменту Ради Європи, що координує діяльність європейських молодіжних центрів та центрів знаку якості Ради Європи.
На відкритті Всеукраїнського молодіжного центру було офіційно оголошено про старт Конкурсу кращої молодіжної роботи в Україні – 2020.
Довідково. Всеукраїнський молодіжний центр знаходиться у м. Києві та функціонує відповідно до Положення, затвердженого Урядовою постановою №246. Керівник центру - Сергій Кривогуз.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)