27 / Вересень, 2019
27 вересня у м.Южне Одеської області продовжилося дводенне засідання Секції АМУ з питань земельних відносин. Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.  Учасники - начальники управлінь та відділів місцевих рад з питань земельних відносин з усієї України, представники органів державної влади, експерти.
Сьогодні місцеві посадовці відвідали Міжнародний інвестиційний форум, який проходить 27-28 вересня у Южному.
На захід також завітали представники з Угорщини, Грузії, Білорусії, Китайської Народної Республіки, Болгарії, Туреччини, Голландії, Польщі та Франції, а також представники українських громад.
Під час форуму відбулася низка панельних засідань, в рамках яких було представлено місто Южне, його потужності та перспективи. Також презентовано підприємства, які працюють на території міста і поруч з ним. 
Лариса Шегіда, заступниця Южненського міського голови розповіла про ціль проведення Міжнародного інвестиційного форуму: "Наша найголовніша мета - зібрати всіх представників сіл, селищ та ОТГ, які об'єднані нашою портово-промисловою зоною. Лиманський район, села Нові Біляри, Сичавка, Визирська ОТГ, Южненська земля, - нас всіх єднає спільна мета: ми прагнемо розвитку, збільшення надходжень в наші бюджети, створювати робочі місця. Завдання інвестиційного форуму - дати поштовх для нових проектів, які будуть цікаві всім. Чим більше ми матимемо бізнесових проектів, тим краще зможуть розвиватися наші території".
Учасники Секції ознайомилися з досвідом Южного та сусідніх громад, а також послухали виступи щодо посилення інвестиційної спроможності територій.
Про перший день засідання Секції читайте тут.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)