20 / Грудень, 2018
20 грудня 2018 року у міській раді відбулося перше засідання робочої групи із стратегічного планування розвитку громади.
Відкрив захід Верхньодніпровський міський голова Леонід Калініченко, який відзначив важливість роботи над стратегією. Наразі місту потрібна експертна допомога, і тому за ініціативи місцевого бізнесу громада розпочинає роботу над стратегією в рамках проекту  «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом. Генеральний директор «АSTRA – group» Володимир Тарабан відмітив готовність представників місцевої влади та бізнесу, який має досвід результативного стратегічного планування, до спільної роботи.  
Як досягти компромісу між інтересами бізнесу і громади, як зробити ідеологією органів місцевого самоврядування політику збереження та розвитку населення та місцевих бізнесів - питання, які було розглянуто на першому засіданні робочої групи. Експерти допомогли учасникам опановувати на практиці особливості стратегічного планування та знайти відповіді на питання, як провести якісне опитування громади, яким чином інтерпретувати отриманий результат, як використати результати опитування у прийнятті управлінських рішень. Під час засідання робоча група визначила завдання, які потребують вирішення у рамках стратегічного планування, - це обмежена інформаційна база та відсутність доступу до неї.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)