20 / Грудень, 2018
19 грудня Ржищівська територіальна громада Київської області розпочала стратегічне планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування за участі керівництва міської ради, членів виконкому та структурних підрозділів, старост, підприємців та представників громадських організацій.
Консультанти стратегічного планування розповіли учасникам про переваги для громади з адміністративним центром в місті обласного значення, а саме – якісне поєднання міської та сільської території. Такі громади потребують нових підходів до управління та застосування сучасних інструментів місцевого економічного розвитку. Консультанти розповіли про нові стратегічні напрями цілі, що з’являються у таких ОТГ, наприклад, розвиток сільського господарства та сільгосппереробки, сільський розвиток та зелений туризм, мобілізація ресурсів громади задля розширення можливостей на підставі гендерних підходів, нові інструменти залучення громадськості до прийняття рішень, сучасні сервіси, орієнтовані на потреби споживачів.
 
Нагадаємо, Асоціація міст України здійснила відбір громад-учасників для проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який передбачає сприяння у розробленні стратегічних та програмних документів територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ. В його рамках проходить комплекс практичних заходів, результатом яких стане розроблення проектів стратегій розвитку територіальних громад, планів заходів з їх реалізації та відповідних систем моніторингу.
 
  
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)