25 / Січень, 2018
25-26 січня у Львові проходить засідання Секції Асоціації міст України з питань земельних ресурсів. Захід організовано АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
У роботі Секції беруть участь 24 представники з двадцяти міст України. Це – начальники управлінь з питань земельних відносин міських рад.
У програмі засідання: обговорення законопроекту Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин, ознайомлення з містобудівним кадастром Львівської міської ради;дискусія щодо змін в законодавстві у сфері земельних відносин. У другий день роботи Секції передбачено обмін досвідом з вирішення проблем у галузі земельних ресурсів.
«Найголовніше у рамках заходу – це обговорення президентського законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин» і формування позиції міських рад щодо цього законопроекту. Представники міських рад мають сформувати спільну позицію щодо внесення змін до цього законопроекту і його підтримки чи не підтримки. Щоби при розгляді цього законопроекту та формуванні його остаточної редакції думка міських рад була врахована», – розповів директор Аналітичного центру АМУ Ярослав Рабошук.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)