09 / Жовтень, 2020
Сьогодні розпочався Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів», який об’єднав понад 60 представників молодіжних центрів та локальних органів влади з різних областей країни, які пройшли попередній відбір. Це четвертий та підсумковий форум про молодіжні центри, попередні події відбулися у вересні-жовтні у Сумах, Запоріжжі та Львові.
У рамках форуму буде напрацювано пропозиції щодо трирівневої системи діяльності молодіжних центрів: національний, регіональний (обласний), місцевий, яку буде запроваджено відповідно до законопроекту. Результати обговорень ляжуть в основу напрацювання нормативно-правових актів, які буде розробляти Мінмолодьспорт на виконання законопроекту.
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зауважив, що розвиток молодіжної інфраструктури є пріоритетом роботи міністерства. Після виступу Вадим Гутцайт відмітив подяками Прем’єр-міністра активних, амбітних, молодих активістів, які давно є партнерами молодіжних ініціатив та разом з нами змінюють цей світ на краще. Зокрема, під час форуму аналітик Асоціації міст України Миколюк Назар був нагороджений Подякою Прем'єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку державної молодіжної політики.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)