16 / Травень, 2019
16-17 травня у Харкові проходить засідання Секції АМУ з питань соціального захисту населення. Захід організовано в рамках проекту ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники - керівники управлінь з питань соціального захисту населенн, представники Мінсоцполітики. 
Відкрила засідання Секції та привітала учасників заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан: «У місті Харків дуже розвинена якість надання соціальних послуг. У кожному районі міста є офіс для вирішення соціальних питань населення; працює найбільший в Україні Регіональний центр у форматі "Прозорий офіс". Сьогодні я хочу поділитися досвідом харків’ян і розкрити усі наші кроки щодо надання соціальних послуг».
Із вітальним словом до представників міст звернувся Генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталій Музиченко. Він розповів про актуальні напрямки роботи Міністерства та побажав учасникам, щоб робота Секції принесла практичні результати та була корисна для їх подальшої роботи.
Аналітик Асоціації міст України з питань соціального захисту Назар Миколюк привітав учасників, побажав їм плідної роботи та представив діяльність АМУ у сфері соціального захисту населення.
 
Під час засідання секції учасники обговорюють такі питання:
  • Реформування системи надання соціальних послуг;
  • Реформування системи надання пільг, субсидій, державних соціальних допомог;
  • Монетизація пільг на житлово-комунальні послуги;
  • Дії Асоціації міст України в бюджетному процесі та у сфері соціального захисту населення в 2018-2019 роках.
Завтра, у другий день роботи Секції, учасники вивчатимуть досвід роботи Регіонального центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» та денного центру соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло».
 
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)