20 / Вересень, 2019
20 вересня – другий день роботи Секції АМУ з питань питань житлово-комунального господарства у Рівному.
Про перший день роботи Секції читайте тут.
Захід проводиться в рамках Проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники сьогодні вивчали практичний досвід міста у сфері ЖКГ.
Перший об’єкт - модернізована котельня з реалізованими інженерно-технічними рішеннями. Директор з технічних питань ТОВ «Рівнетеплоенерго» Олександр Ющук  розповів, як відбувалося встановлення котельні та перехід процесу роботи зі старого обладнання на нове. Оновлена котельня в обслуговуванні не проблемна, а тому працює практично безперебійно.
  
Далі учасники ознайомилися з роботою ОСББ «Дружба». За 8 років будинок  суттєво змінився на краще - ОСББ успішно реалізувало 4 модернізаційних проекти. Утеплені стіни, вікна, оновлені комунікації та система теплопостачання. В одному з під’їздів - замінили старий ліфт на новий.
На Рівненському полігоні побутових відходів гості побачили роботу підприємства, а також дізналися про новий проєкт міської влади та НУВГП  - екологічно безпечний спосіб переробки відновної біомаси на біогумус, про його екологічні та економічні переваги.
На підприємстві «Рівнеоблводоканал» представники міст ознайомилися з інженерно-технічними рішеннями в процесі реконструкції об’єктів водопостачання, з роботою диспетчерського центру.
Наостанок учасники заходу відвідали ще одну модернізовану котельню. Там ознайомилися з ефективністю роботи котельні з когенераційною установкою та перспективами на майбутнє .
  
  
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)