24 / Травень, 2019
24 травня продовжилася робота Секції АМУ з питань охорони здоров’я.  Нагадаємо, захід проводиться в рамках проекту USAID ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України. Про перший день засідання Секції у Івано-Франківську читайте тут.
Учасники Секції відвідали Коломийську міську раду. Заступник міського голови Володимир Бойцан коротко презентував місто та підкреслив важливість обміну досвідом між громадами у всеукраїнському масштабі. Головний лікар Коломийського центру первинної медичної допомоги Володимир Мельничук зосередив увагу на ключових питаннях практичної реалізації державних гарантій на місцевому рівні. Зокрема, він представив основні досягнення та розповів про виклики, які постали в процесі роботи з реформування медичної сфери.
Головний лікар ФОП «Здорова родина» Оксана Токарчук визначила ключові чинники  успішної реалізації ініціатив сектору охорони здоров'я на місцевому рівні.
Також учасники заходу відвідали «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни», де його головний лікар Володимир Федоришин зупинився на аспектах практичної реалізації державних гарантій на місцевому рівні на прикладі досвіду роботи госпіталя в умовах трансформації медицини.

   

   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)