17 / Лютий, 2021
Мінекономіки опублікувало наказ від 26.11.2020 р. №2454, яким затвердило Порядок перевірки знань інспекторів праці. Порядок визначає процедуру перевірки знань інспекторів праці, необхідних для виконання покладених на них обов'язків. Перевірка знань інспекторів праці – це оцінка кваліфікації посадових осіб Держпраці та виконавчих органів рад, посадовими обов'язками яких передбачено повноваження щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, з метою:
визначення стану їх професійної компетентності;
► аналізу потреб у професійні підготовці (підвищенні кваліфікації);
► визначення напрямів підвищення кваліфікації, професійної підготовки і перепідготовки.
Для організації та проведення перевірки знань будуть утворені Центральна та регіональні комісії. Центральна комісія здійснюватиме перевірку знань інспекторів праці апарату Держпраці, а також керівників територіальних органів Держпраці та їх заступників. Регіональні комісії здійснюватимуть перевірку знань інспекторів праці територіальних органів Держпраці та виконавчих органів рад.
 
ДО УВАГИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!
За інформацією Держпраці, регіональні комісії плануються утворити до кінця цього місяця. У перших тижнях березня регіональні комісії планують почати процедуру перевірки знань інспекторів праці органів місцевого самоврядування. У разі успішного проходження перевірки знань, таким інспекторам праці будуть видані нові посвідчення.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)