28 / Січень, 2019
28 січня в сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради проходить VI щорічний форум «Ініціатива’19» за участі Міністра молоді і спорту України Ігора Жданова, заступника Міністра Олександра Яреми, голови правління Українського інституту міжнародної політики Ростислава Томенчука, голови Національної молодіжної ради України Андрія Колобова, делегації Молодіжної Столиці 2018 зі Львова та керівництва Кам’янця-Подільського.
 
«Ініціатива'19» - це форум, на якому зібралися представники активних громадських об’єднань, громадські активісти та творча молодь. В рамках Форуму заплановано презентації проектів, виступи спікерів, воркшопи та панельні дискусії на актуальні теми. Під час заходу відбудеться офіційна передача статусу «Молодіжна столиця» від Львова до Кам’янця-Подільського.
 
 
Нагадаємо, 21 грудня Кам’янець-Подільський переміг у фінальному етапі національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Переможця визначила конкурсна комісія з представників органів державної влади, громадських організацій, асоціацій місцевого самоврядування. До її складу від Асоціації міст України входить аналітик АМУ Назар Миколюк.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)