24 / Січень, 2020

24 січня у Чернівцях продовжується засідання Секції АМУ з питань комунального майна, учасниками якого стали керівники департаментів, управлінь та відділів місцевих рад з питань майнових відносин, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства культури, молоді та спорту, представники Державного підприємства «Прозорро.Продажі», та експерти.
Захід проводиться в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.

Другий день роботи Секції проходить у Чернівецькій міській раді. Керівник управління комунальною власністю Департаменту розвитку Чернівецької міської ради Володимир Бузіла відповів на питання учасників засідання. Представники міст вивчають досвід роботи міської ради щодо проведення аукціонів і електронних торгів з передачі комунального майна в оренду.

Модерує засідання Секції аналітик Аналітичного Центру АМУ з питань земельних відносин та комунального майна Тетяна Медвецька.

Ознайомитись з роботою першого дня Секції можна тут.

                    

Переглянути сюжети телеканалу Чернівці і телеканалу Чернівецький промінь про засідання Секції АМУ з питань комунального майна.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)