04 / Жовтень, 2018
3 жовтня на засіданні Уряду постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка вносила зміни до порядку призначення субсидій, була знята з розгляду. За попередньою інформацією Асоціації міст України, постанову планують затвердити на наступному засіданні Кабміну, в середу 10 жовтня.
 
На даний момент Асоціація міст України рекомендує:
1) утриматись від нарахування субсидій до прийняття відповідних змін. Це дасть змогу запобігти подвійній роботі;
2) не розповсюджувати отриману від ОДА інформацію про нові умови нарахування субсидій до моменту їх офіційного оприлюднення.
За інформацією Мінсоцполітики зміни до постанови № 848, зокрема, передбачають призначення житлової субсидії:
  • один раз на рік (до кінця наступного опалювального періоду) і розраховувати її розмір окремо на опалювальний та неопалювальний періоди;
  • у випадку наявності заборгованості із сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця;
  • коли член домогосподарства не має доходів, перебуваючи у складних життєвих обставинах у зв’язку із хворобою члена сім’ї або працездатний член сім’ї є алко- або наркозалежним та хворим на злоякісні новоутворення за рішенням комісії;
  • на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку
  • без врахування до сукупного доходу сплачених аліментів та спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби тощо.
 
Інформацію про прийняті нормативно-правові акти Урядом, Парламентом та Президентом у сфері соціального захисту населення ви можете знайти на сайті Асоціації міст України у рубриці «Соціальний захист»
 
Асоціація міст України завжди стоїть на захисті органів місцевого самоврядування в усіх сферах життєдіяльності.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)