04 / Червень, 2019

Асоціація міст України проводить 18-20 червня 2019 року в Одесі XV Український муніципальний форум. XV Форум продовжить багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, реформування охорони здоров’я. Учасниками XV Форуму стануть міські голови та керівники органів місцевого самоврядування, представники центральних органів державної влади, парламентарі.

До участі у Форумі запрошено в.о. Мінністра охорони здоров’я У. Супрун та Голову Національної служби здоров’я О.Петренка.  Серед закордонних гостей АМУ очікує представників партнерських асоціацій місцевого самоврядування, керівників КМРВЄ, міжнародних експертів.

Під час проведення Форуму передбачено:

18 червня - День Діалогу з владою проводиться в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

 АМУ збирала проблемні питання для обговорення на Дні Діалогу, зокрема у сфері "ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я", які разом з пропозиціями стосовно їх вирішення надіслано до МОЗ України та НСЗУ для опрацювання та інформування міських голів та керівників органів місцевого самоврядування.  З проблемними питання можна ознайомитися тут. День Діалогу - це майданчик для обговорення усіх проблемних питань, що виникли в органів місцевого самоврядування під час запровадження змін в охороні здоров’я при наданні первинної медичної допомоги та таких, що можуть виникнути при запровадженні змін при наданні вторинної медичної допомоги населенню громад.

Аналітичний центр АМУ 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)