07 / Серпень, 2020
5 серпня відбувся вебінар «Платні послуги в молодіжних центрах», організаторами якого були Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський молодіжний центр.
Спікерами вебінару виступили заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко, аналітик Асоціації міст України Назар Миколюк, тренерка програми «Молодіжний працівник» Оксана Мальченко.
Учасники онлайн-заходу ознайомилися з останніми законодавчими змінами щодо діяльності молодіжних центрів в Україні та впровадження платних послуг в таких центрах. Також вони дізналися про те, як почати заробляти молодіжним центрам на своїх послугах, яка організаційно-правова форма більш сприятлива для такої діяльності, які є умови надання платних послуг.
 
Зі змінами до Типового положення про молодіжний центр і затвердження Переліку платних послуг для таких центрів учасників онлайн-заходу ознайомила Марина Попатенко.
Механізм впровадження платних послуг в молодіжних центрах пояснила Оксана Мальченко. Спікер також звернула увагу глядачів на те, як організаційно-правова форма центру впливає на процес впровадження платних послуг; як розрахувати й затвердити їх вартість; які послуги можуть надавати молодіжні центри і який потенціал та можливості розширення спектру таких послуг.
Назар Миколюк розповів про новий адміністративно-територіальний устрій та його вплив на діяльність молодіжних центрів. Зокрема, він роз'яснив, чого чекати органам місцевого самоврядування на шляху до затвердження переліку платних послуг. Також під час виступу аналітик АМУ ознайомив учасників та глядачів вебінару з діяльністю та функціями Асоціації міст України, зауважив на тих соціальних ініціативах, до яких залучена Асоціація та наголосив на останніх досягненнях у сфері молодіжної політики.
 
Презентація аналітика АМУ «Молодіжні центри та децентралізація» (завантажити)
 
Також пропонуємо переглянути вебінар «Платні послуги в молодіжних центрах»:
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)