03 / Червень, 2020
2 червня Торгово-промислова палата Ізраїль-Україна провела вебінар "Цифрова медицина як майбутнє Глобальної системи охорони здоров’я. Ізраїльські інновації в цифровій медицині". Від Асоціації міст України у заході взяла участь аналітик з питань охорони здоров`я Світлана Осташко.
COVID-19 призвів до значних змін в системі охорони здоров'я та сприяв впровадженню цифрових інновацій в медицині.
Вебінар присвячений розвитку цифрової медицини, а також ізраїльським інноваційним рішенням та їх ефективності для перевантаженої глобальної системи охорони здоров'я.
Учасників привітали: Влад Черкаський, генеральний директор Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна; Євген Шульгин, голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна; Геннадій Надоленко, Надзвичайний та Повноважний Посол України в державі Ізраїль; Джоель Ліон, Надзвичайний та Повноважний Посол держави Ізраїль в Україні.
Ізраїльські колеги поділилися досвідом як українська система охорони здоров'я може використати телемедицину та інші інноваційні рішення. Під час вебінару спікери розповіли про новітні рішення та можливості для медицини в «післякоронному» періоді.
Виступили Олена Роговин, керівник сектору цифрової охорони здоров'я Start-Up Nation Central з презентацією «Ізраїльська екосистема цифрової медицини» та Анжеліка Хачатурова, директор по міжнародному розвитку бізнесу TytoCare з Презентацією інноваційних рішень компанії.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)