16 / Вересень, 2019
13 вересня 2019 року аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова взяла участь у Міжнародному форумі людського капіталу «Україна майбутнього», організованого громадською організацією «Асоціацією інноваційної та цифрової освіти». Захід відвідало близько 400 учасників із різних куточків України та зарубіжжя.
  • Як зберегти українців удома?
  • Як створити їм умови гнучкої перекваліфікації?
  • Яка роль місцевого самоврядування у створенні умов у громадах для освіти дорослих?
  • Як забезпечити соціальний ліфт для українців?
  • Як створити освітній простір у громадах та сприяти формуванню soft skills у її мешканців, а отже, впливати на успіх кожного: і робітника, і роботодавця?
  • І, звісно, як сприяти збільшенню надходжень ПДФО до бюджетів міст, селищ та сіл, а не сусідніх держав? ‒ Ці та інші питання порушувались під час дискусії та діалогу.
 
Форум відкрила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.
В обговоренні проблем освіти протягом життя взяли участь експерти США, Литви, Німеччини, Швеції та України. Модерувала захід Марія Богуславська, директор Освітнього Хабу міста Києва.
Аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова представила досвід міст України зі створення центрів освіти громади. Окрім того, розповіла про забезпечення можливостей у містах України для реалізації мешканців громад (презентація), а також повідомила про наміри Асоціації міст України підписати меморандум про співпрацю із громадською організацією «Асоціацією інноваційної та цифрової освіти» щодо реалізації соціального проєкту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного».
 
Аналітичний центр АМУ
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)