20 / Вересень, 2019
19 вересня в Міністерстві молоді та спорту України відбулась робоча зустріч із регіональними координаторами конкурсу «Молодіжна столиця України». У робочій зустрічі взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України О. Ярема, Голова правління Українського інституту міжнародної політики Р. Томенчук, аналітик Асоціації міст України Н. Миколюк, представниця офісу Фонду Ганса Зайделя О. Максимова, представниця Національної Молодіжної Ради України.
 
Регіональні координатори будуть інформаційними промоутерами конкурсу в областях та проводитимуть зустрічі із міською владою і молоддю. Під час зустрічі представник АМУ розповів координаторам про особливості взаємодії з органами місцевого самоврядування та мотивування міської влади до участь в конкурсі.
 
Нагадуємо, що 14 вересня на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс Молодіжна Столиця України-2020. Громади можуть подавати заявки на участь в конкурсі до 30 жовтня 2019 року.
 
 
Конкурс проводиться з 2017 року, його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Асоціація міст України є офіційним партнером в організації та проведенні Конкурсу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)