14 / Травень, 2020
14 травня аналітик Асоціації міст України Тетяна Медвецька, спільно з аграрними асоціаціями взяла участь в онлайн-зустрічі з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і керівництвом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
За останній тиждень Держгеокадаст розглянув 10 питань по 4 областях, які опрацьовані і направлені до органів місцевого самоврядування через Регіональні відділення АМУ та напряму через електронні кабінети. А саме:
  1. Звернення по Дніпропетровській області:
  • від Апостолівської міської ради щодо незавершеної процедури передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту (відповідь);
  • від Терніївської та Зеленодольської міських рад (відповідь);
  1. По Сумській області звернення від Глухівської ОТГ (відповідь);
  2. По Тернопільській області - від Великогаївської ОТГ (відповідь);
  3. По Волинській області - від Володимир-Волинської міської ради (відповідь).
Також аналітик АМУ висловила пропозиції органів місцевого самоврядування щодо оформлення прибудинкових територій співвласниками багатоквартирних будинків та нежитлових приміщень. Зокрема, був підготовлений і направлений попередній проєкт Порядку для обговорення.
За результатами наради заступник голови Держгеокадастру Олександр Краснолуцький запропонував підготувати внесення змін до Земельного кодексу України в частині оформлення прав на прибудинкові території ОСББ. А також спільно з АМУ подати їх до профільного Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)