07 / Травень, 2020
7 травня аналітик Асоціації міст України Тетяна Медвецька спільно з представниками аграрних асоціацій взяла участь в онлайн-зустрічі з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і керівництвом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
За інформацією Держгеокадастру, на зустрічі були розглянуті 13 кейсів з різних областей та 16 земельних питань щодо роботи територіальних органів Держгеокадастру. Вони опрацьовані та направлені до органів місцевого самоврядування через Регіональні відділення АМУ.
Директор Департаменту забезпечення контролю якості надання послуг Держгеокадастру Андрій Махнаков повідомив про нові правила подачі запитань від громад. Згідно них, орган місцевого самоврядування може звертатися із запитаннями до Регіонального відділення АМУ або самостійно зареєструватися в електронному кабінеті за посиланням.
Для уточнення подачі звернення та вчасного отримання відповіді, органи місцевого самоврядування можуть звертатися до призначених відповідальних осіб у своєму регіоні територіальних управлінь Держгеокадастру (переглянути список).
Нагадаємо, пропозиції та зауваження щодо роботи територіальних органів Держгеокадастру можна направляти в електронному вигляді на адресу аналітика з питань земельних відносин та комунального майна Тетяни Медвецької: t.medvetska@auc.org.ua
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)