24 / Липень, 2019
23 липня у Хмельницькому відбувся семінар-практикум з питань основних організаційних та правових засад надання соціальних послуг, що передбачені введенням в дію з 1 січня 2020 року Закону України «Про соціальні послуги» та спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.
У семінарі взяли участь представники Мінсоцполітики, Хмельницької міської ради та Хмельницької обласної державної адміністрації, комунальних установ, а також благодійних та громадських організацій. Асоціацйію міст України представляв аналітик АМУ з питань соціального захисту Назар Миколюк.
Учасники семінару розповіли про досвід Хмельницької міської ради у підтримці соціально незахищених верств населення. Так, в місті працює Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок», Рекреаційний центр сімейного типу з відновлення здоров’я дітей з інвалідністю та інших груп населення «Берег надії», Хмельницький міський центр соціальної підтримки та адаптації, Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Хмельницький міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Школа життя». Також активно працює Міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.
Аналітик Асоціації міст України з питань соціального захисту Н.Миколюк виступив з презентацією на тему «Реформування системи соціального забезпечення» (завантажити), розповів про дії АМУ щодо розвитку соціального захисту та відповів на запитання аудиторії. Крім того, під час роботи практикуму порушувалися питання поліпшення надання соціальних послуг. Учасники окреслили напрямки подальшої роботи у соціальній сфері.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)