22 / Березень, 2019
22 березня 15 територіальних громад отримали від Уряду спеціально обладнані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Забезпечення автомобілями та відбір кандидатів здійснювався Мінсоцполітики відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, затвердженого постановою КМУ від 14.03.2018 № 189.
 
Ще 6 липня 2018 року робоча група Мінсоцполітики за участі Асоціації міст України відібрала громади, які отримають авто для перевезення осіб з інвалідністю. Рішення робочої групи про відбір громад затверджене наказом Мінсоцполітики від 17.07.2018 № 1022.
 
Нагадаємо, що отримати автомобілі за рахунок коштів державного бюджету можуть лише міста районного значення та об’єднані територіальні громади. Умовами забезпечення спеціально обладнаними автомобілями є:
  • проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;
  • функціонування служби з перевезення, або наявність рішення про утворення її в поточному році;
  • наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;
  • меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими організаціями, спілками, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)