17 / Червень, 2022

21 червня об 11.00 Місцева асоціація «Київська агломерація» у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» організовує Круглий стіл «Транспортна модель для Київської агломерації: вивчення європейського досвіду». Захід відбудеться у онлайн форматі.

Під час Круглого столу учасники обговорять успішні практики європейських міст (зокрема, Страсбурга, Турину та Барселони), актуальні питання законодавчого регулювання у сфері транспортного сполучення, відповідні європейські стандарти та іноземний досвід, буде проаналізовано існуючі напрацювання в Україні і намічено подальші кроки в роботі над транспортною моделлю Київської агломерації.
Основна мета: пошук дієвої транспортної моделі, яка б могла бути впроваджена в межах Київської агломерації.
Цільова аудиторія Круглого столу: представники/-ці органів місцевого самоврядування м. Київ та Київської області. А також усі ті, хто цікавляться питаннями агломерацій.
Учасники/-ці Круглого столу: представники/-ці центральних та місцевих органів виконавчої влади, народні депутати/-ки України, місцевого самоврядування Київської області, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертного та наукового середовища, міжнародних партнерів.
Для участі у Круглому столі необхідно зареєструватися до 20 червня за посиланням.
Онлайн-трансляцію заходу можна подивитися на facebook сторінці Ради Європи і Київської агромерації.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)