10 / Червень, 2022
9 червня Асоціація міст України провела вебінар «Особливості орендних відносин у сфері комунального майна в період воєнного стану» спільно з Фондом державного майна України та  ДП «Прозорро.Продажі».
Модерувала захід експертка АМУ із земельних  питань та комунального майна Тетяна Медвецька.
Відкрив вебінар Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Він презентував тематику навчання та наголосив: "На порядку денному в Парламенті є ще декілька законодавчих ініціатив. Ми маємо об'єднувати зусилля, щоб удосконалити законодавство у сфері управління комунальним майном, щоб воно відповідало потребам громад”.
У вітальному слові в.о. Голови Фонду державного майна України Ольга Батова зазначила: “Головна мета, яку поставив перед собою Фонд держмайна, розробляючи законопроект і  постанову про зміни процедур оренди - це спрощення і пришвидшення цих процедур, автоматизація усіх процесів та знижки для орендарів”.
Під час вебінару були розглянуті такі питання:
► Зміни до Законодавства у сфері орендних відносин майна в період військового стану
Спікер: Перший заступник Голови Фонду державного майна Леонід Антонєнко
► Особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану. Обговорення постанови КМУ №634 від 27.05.2022 р.
Спікер: Керівник Управління методології орендних відносин ФДМУ Назарій Задирайко
► Проведення електронних торгів комунального майна у період військового стану громадами. Заборони та спрощення, особливості у формуванні лоту, строках проведення аукціонів та інше.
Спікер: Проектний менеджер ДП «Прозорро.Продажі» Владислав Уривський
 
ПРЕЗЕНТАЦІІ Особливості оренди комунального майна в період воєнного стану:

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)