Учасники українсько-польського проекту розробляють стратегію розвитку громади

05 / Липень, 2018
У громадах Житомирської області проходять навчання у рамках спільного проекту Асоціації міст України та Асоціації польських міст «Управління міста і міської сільської громади в моделі партнерство і співробітництво - адаптація до українських умов». Участь беруть посадовці органів місцевого самоврядування, представників Асоціації міст України, Асоціації польських міст, українські та польські експерти.
2-3 липня навчання пройшли у Ємільчинській селищній ОТГ.
Виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська зазначила, що захід спрямований на підготовку українських посадовців для навчального візиту до Польщі, де вони кілька днів спостерігатимуть за роботою спеціалістів та працюватимуть пліч-о-пліч.
Уршула Хжановска та Бартломєй Каминьский, експерти міста-партнера, презентували Ємільчинській громаді досвід польського міста Ґродзіск Мазовецькі.
Під час заходів учасники обмінялися досвідом управління громадою, проаналізували українські ОТГ, навчилися управлінню громадою за моделлю партнерства і співпраці та розробили стратегію розвитку громади.
 
      
4-5 липня відбулися воркшопи у Станишівський сільській ОТГ.
Сільський голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук підкреслив: «Самоврядці Станишівської ОТГ – молода та потенційно дуже потужна, сповнена ентузіазму команда, яка готова вчитися та вдосконалювати свої навички. Переконаний, що нам є чим здивувати представників громади-партнера та польських експертів, і сподіваюсь, що колеги підкажуть, як вирішували певні проблеми та як об’єднати свої зусилля задля розвитку громади».
Ярослав Домаґала та Александра Клис, експерти міста-партнера, презентували  для представників Станішівської громади досвід польського міста Гомбін.
Учасники воркшопів проаналізували потреби ОТГ, навчилися управлінню громадою за моделлю партнерства і співпраці та розробили стратегію розвитку громади.
    
Нагадаємо, у Житомирській області реалізується спільний проект Асоціації міст України та Асоціації польських міст «Управління міста і міської сільської громади в моделі партнерство і співробітництво - адаптація до українських умов», який фінансується Міністерством закордонних справ республіки Польща та реалізується у співпраці з містом Плоцьк (Польща). Учасники проекту – Житомир, Ємільчинська  ОТГ та Станишівська ОТГ.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)