Новини

Міста Святогірськ та Лиманськ Донецької області отримали два вантажні автобуси в рамках роботи Асоціаціі міст України по забезпеченню деокупованих громад.

01 червня 2023 року Володимир Мягкоход, експерт з питань адміністративних послуг Асоціації міст України, представив позицію місцевого самоврядування під час засідання Урядового комітету з питань цифрової трансформації, інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, охорони здоров’я, захисту довкілля та природних ресурсів, правової політики, азартних ігор та лотерей щодо проєкту постанови КМУ «Деякі питання функціонування веб-порталу «Дія. Цифрова громада».

 

Про розподіл повноважень, обов’язки з облаштування та забезпечення, а також можливості контролю та примусу щодо виконання законодавства розповіла радниця Голови Асоціації міст України Оксана Продан в ефірі телеканалу «Київ»:

02 червня 2023 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ВАОМС «Асоціація міст України» та Департаментом Кіберполіції Національної поліції України. Документ підписали Олександр Слобожан, Виконавчий директор АМУ  та Юрій Виходець, начальник Департаменту кіберполіції.

У межах співпраці передбачається проведення конференцій, тренінгів, семінарів і навчань, зокрема для покращення рівня знань громадян із питань кібергігієни. 

“Контроль відповідності споруд цивільного захисту законодавству забезпечує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту згідно статті 32 Кодексу цивільного захисту України», - підкреслила в ефірі Суспільного радниця Голови Асоціації міст України Оксана Продан.

 

07 червня 2023 року експерти Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» проведуть вебінар на тему «Благодійна (гуманітарна) допомога для ТГ: правові аспекти», організований Асоціацією міст України.

Під час вебінару будуть висвітлені наступні теми:

30 травня 2023 року в ДП «Ліси України» відбулась нарада з представниками Асоціації міст України.

Участь в засіданні взяли:

06 червня 2023 року експерти Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» проведуть вебінар на тему «Послуга «єВідновлення»: перша практика» для органів місцевого самоврядування, організований Асоціацією міст України.

Під час вебінару будуть висвітлені практичні аспекти реалізації ЕПП «єВідновлення» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, а також дотичні проблемні питання.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

без зно