16 / Вересень, 2021
15 вересня Кабінет Міністрів України прийняв ряд нормативно-правових актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.
 
1. Постанова «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (порівняльна таблиця)
Уряд замінив термінологію «Фонд соціального захисту інвалідів» на «Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю» та уточнив перелік технічних та інших засові реабілітації, зокрема додав аудіоплеєр до спеціальних засобів для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.
Уряд прийняв постанову з уточненням окремих норм
 
2. Постанова «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 і від 13 грудня 2017 р. № 1071» (порівняльна таблиця)
Уряд продовжив термін реалізації Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України (постанова КМУ № 1071) до 2023 року та доповнив її завданнями та заходами, спрямованими на стимулювання соціально-економічного розвитку територіальних громад.
 
3. Розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та розвитку системи раннього втручання на період до 2026 року» (План заходів)
Уряд затвердив план заходів щодо реалізації Концепції створення та розвитку системи раннього втручання на період до 2026 року (Концепція затверджена розпорядженням КМУ № 517-р)
Завдяки АМУ Уряд розгляне фінансування раннього втручання за рахунок коштів держбюджету (детальніше)
 
Нормативно-правові акти Кабміну офіційно ще не опубліковані, тобто вони не набрали чинності. Їх остаточна редакція може відрізнятись.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)