19 / Травень, 2021
19 травня відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Цифровізація».
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан виступив спікером на тематичній панелі «Виклики цифрової трансформації регіонів».
Під час дискусії він зазначив, що питання цифровізації послуг у громадах вийшло на новий рівень. І якщо раніше цією сферою цікавилися переважно великі міста, то нині навіть громади з населенням до 50 тис. впроваджують сучасні інформаційні технології. О.Слобожан підкреслив, що завдяки зусиллям АМУ в держбюджеті-2021 виділено 3 млн грн на програми з покращення доступу до Інтернету.
Виконавчий директор АМУ наголосив, що АМУ в рамках Меморандуму про співпрацю з Мінцифри реалізує заходи, які сприятимуть цифровізації муніципалітетів.
Твердження, що можливості і потреби великих і малих міст різні – це міф. Цифрофізація дозволить забезпечити рівний доступ до послуг жителям у всіх українських громадах, - сказав О.Слобожан
Львівський міський голова Андрій Садовий, який долучився до заходу онлайн відеозв'язку зауважив, що завдяки Мінцифрі влада стає прозорою. «Важливо, щоб інформатика у школах викладалася на високому рівні і діти, закінчуючи школу, уже уміли програмувати», - наголосив він.

Нагадаємо, 23 лютого 2021 року Асоціація міст України та Міністерством цифрової трансформації України підписали Меморанду про співробітництво, головна мета якого - консолідація зусиль та визначення напрямків для співпраці у впровадженні цифрової трансформації громад.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)